Відгуки про компанію LBL – фабрика українського філаменту
- Гліб К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Іван М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Роман Л.
Брав чорний petg. В цілому, якість задоволений, проте від філаменту з коушки тхне чимось схожим на спирт і з часом запах не зникає. Під час плавлення не виділяє запаху.
- Александр К.
- ЕленаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Г.
Супер якість, дякую!
- Дмитро І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрей Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
